Ładowanie...

Aktualności

Kolejny remis

• autor: endriu1962, 2014-10-14 12:23

W rewanżowym meczu juniorów młodszych pomiędzy drużyną Granicy Ruptawa a Płomieniem Połomia padł remis 3-3. Pierwszy mecz w Połomii nasi zawodnicy wygrali 5-4 przegrywając już 4-1. Tym razem juniorów z Połomii nie dało się dogonić. Goście na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą po golu strzelonym w 19 minucie meczu. Po przerwie tracimy druga bramkę i przegrywamy już 0-2. Na szczęście po kilku minutach strzelamy bramkę kontaktową z rzutu karnego i gonimy wynik. Kolejny raz goście nam uciekają strzelając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego i mamy 1-3, na 24 minuty przed końcem. Można powiedzieć, że odrabianie strat udało się  w połowie, bo na zwycięską bramkę zabrakło już czasu i mecz kończy się wynikiem 3-3.