Ładowanie...

Aktualności

Na początek Świerklany

• autor: endriu1962, 2014-08-29 15:03

W pierwszej kolejce grupy A juniorów młodszych, drużyna Granicy Ruptawa zmierzyła się z drużyną Fortecy Świerklany. Nasi juniorzy dobrze rozpoczęli spotkanie zdobywając bramkę w 31 minucie po strzale Rafała Utikala. Po przerwie obie ekipy mają kilka okazji do zdobycia gola ale to nasza drużyna strzela kolejną bramkę i na 14 minut przed końcem prowadzimy 2-0 po bramce Dawida Lolo. Wydawałoby się, że nic nie może nam już odebrać zwycięstwa, ale po chwili sytuacja na boisku pokazała, że o punkty będzie bardzo ciężko. Po błędzie w obronie tracimy bramkę na 2-1, a po 3 minutach sędzia dyktuje jedenastkę i na 7 minut przed końcem mamy remis 2-2. Tego dnia szczęście było jednak po naszej stronie. Po indywidualnej akcji bramkę na 3-2 w 80 minucie meczu strzela Dawid Lolo i pierwszy mecz w tym sezonie kończymy zwycięstwem. W drugiej kolejce gramy ponownie na wyjeździe, tym razem z Płomieniem Połomia.