Ładowanie...

Aktualności

Najmłodszy zaliczył hattricka

• autor: endriu1962, 2014-04-10 14:48

W sobotę o godzinie 10.00 nasi trampkarze podejmowali  na wyjeździe ostatnią drużynę w tabeli Rymer Rybnik. W tym sezonie nasi zawodnicy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w roli gości, dlatego najbliższy mecz mógł dać naszym trampkarzom pierwsze punkty na boisku rywala. Na przerwę nasi zawodnicy schodzili z prowadzeniem 3-2. Trzy bramki strzelił najmłodszy zawodnik w naszej drużynie Jakub Jaśko. Po przerwie nasi zawodnicy wyszli z nastawieniem strzelenia kolejnych bramek i wygrali ostatecznie mecz 6-3. Zawodnikami meczu zostali: strzelec trzech bramek Jakub Jaśko i asystujący przy dwóch golach Bartosz Jagieła.